17 Ocak 2014 Cuma

Dil Öğrenme & Yabancı Arkadaşlık Siteleri

Siberailem_banner kirmizi468x60 Image Banner

www.interpals.net

Tüm ülkelerden insanların sohbet amaçlı kullandığı, erotik içeriklere sahip olmayan, ücretsiz ve seviyeli bir arkadaşlık sitesi. Yabancı bir dil öğreniyorsanız burada pratik yapabileceğiniz bir çok imkana sahipsiniz.

www.pazintys.lt

Üyelerinin çoğunluğu Rusların, Litvanyalıların oluşturduğu, genellikle Litvanca, Rusça konuşulan, hizmetlerin çoğunluğu (mesajlaşma, ekleme) ücretsiz, Türkçe içerik ve paylaşımlara da sahip olan Avrupa kökenli bir arkadaşlık sitesi.

www.livemocha.com

Dil öğrenmek, yabancı arkadaşlar edinmek istiyorsanız, bu siteyi kesinlikle öneririm.Bu sitede istediğiniz dilin temellerini pratiklerini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz dil ile egzersizlerinizi, bu dili anadili olarak kullanan insanlar değerlendiriyor. Örneğin Fransızca öğreniyorsunuz. Fransızca okuma,yazma, vs egzersizinizi bir Fransız değerlendiriyor. İleri derecede bildiğiniz anadilinizi öğretebilirsiniz. Türkçe öğrenmek isteyen birine Türkçe öğretebilirsiniz. Ek olarak belirteyim: Üye olduktan sonra eski livemochayı kullanırsanız kurslardan ücretsiz yararlanırsınız. Yenisi biraz karmaşık olmuş.

www.busuu.com

Yine livemocha.com tadında bir dil öğrenme sitesi. Buradada dil öğrenebilir farklı ülkelerden, farklı insanları, farklı insanları tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder